Madeja Sport Cup proběhl úspěšně v Karolince

Závody Madeja Sport Cup dětí do 12 let pokračovaly v posledním dnu února v lyžařském středisku v Karolince. Zase jednou se příroda smilovala na pořadateli lyžařskéko klubu Ski Soláň, když přepnula na tři dny do „zimního módu“ a nejen snížila teplotu bod mrazu, ale zasypala lyžařský svah 15 cm nového sněhu, což byl pro letošní zimu jev vskutku neobvyklý.
Ve dvou závodech a čtyřech kategoriích bojovalo mezi sebou na výborně připravené trati 176 mladých závodníků z celé Moravy. Z domácích závodníků zajeli nejlépe v kategorii U 10 (děti do 10 let) Štěpán Jahoda (na obrázku první zleva), který byl dvakrát druhý, když mu v prvním závodě, který se jel zároveň jako krajský přebor, uniklo vítězství pět setin vteřiny! Dobře zajel další z našich Richard Kořének, který byl pátý a šestý. Ve stejné kategorii zajela výborně na třetím místě Adina Křenková, která si tímto výkonem vybojovala i titul krajské přebornice.
Seriál Madeja Sport Cup pokračuje finálovými závody v sobotu 14.3. v lyžařském areálu na Bílé.