Elena Drápalová opět na stupních vítězů

Další pokračování Českého poháru v alpských disciplínách tentokrát zavítalo do střediska Pec pod Sněžkou. Už průběh počasí v minulém týdnu dával tušit, že závodníky i pořadatele čeká perný víkend. V pátek se k velkému teplu ještě přidala větrná smršť, která zapříčinila několikeré odložení startu. Ve slalomu se Eleně v poslední době daří a potvrdila to nakonec výborným 3 místem. V sobotu opět za velkého tepla využila Elena startovní číslo jedna a i přes velkou chybu ve druhém kole si vyjela skvělé 2 místo.
V neděli musel být změněn program vzhledem k počasí, které bylo naprosto nelyžařské a provazy vody a vítr nutily závodníky použít poslední zbytky suchého oblečení, aby přežili závod ve zdraví. Jel se vyřazovací závod, který však byl z výše uvedených důvodů zkrácen jen na 2 kola. Elena se dokázala ve finálovém kole probojovat z kvalifikačního 7 místa na konečné místo 5! Završila tím skvělý víkend v konkurenci nejlepších závodnic z celé ČR.
V celkovém pořadí Českého poháru drží Elena 3 příčku !!
-md-

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Jaroslav Trhlík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.