1. letní soustředění v Karlově pod Pradědem

V Karlově pod Pradědem proběhl ve dnech 20.7 – 23.7. první tréninkový kemp z celkem tří, které jsou naplánovány na letošní léto.  Pod vedením trenérů Zuzky Zemkové a Vojty Bambuška se kempu zůčastnilo celkem 12 závodníků všech kategorií. Kemp byl zaměřený na obecnou vytrvalost a kompenzační cvičení a děti ho zakončily zábavným sjezdem na „kárách – buginách“ v areálu na Kopřivné. Společně s našimi závodníky se připravovala také skupina Ondry Trčky, který je trenérem juniorského družstva SKI BÍlá. Určitě můžeme mít radost, že se nám daří spolupráce s ostatními kluby v regionu.  Reakce dětí i rodičů na kemp byly velmi pozitivní a všichni už se těší na další, který bude 3.8. – 6.8. v Kunčicích. Letní příprava probíhá i mimo kempy minimálně 2 x týdně v okolí Rožnova. Více fotografií z kempu je v galerii.

MD

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je drapala. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.