Finále Madeja Sport Cupu na Bílé

Ve dnech 14. a 15. března se uskutečnilo na Bílé finále přípravky a předžáků letošního ročníku Madeja Cupu. Počasí moc nepřálo a to zejména v sobotu, kdy bylo měkko a trať se propadala. V neděli se již závodilo na salmiaku a tak trať byla již v dobrém stavu.

K našim nejúspěšnějším závodníkům patřil Viťa Kejhar, který se umístil v sobotu 5. místě a v neděli závody vyhrál. Celkově skončil v hodnocení své kategorie na krásném 2. místě. Další naši závodníci se umístili ve svých kategoriích celkově takto: Nela Lišková 7., Elena Drápalová 9. a Marek Dvořák 10. V celkovém hodnocení družstev jsme se umístili na 6. místě z 30 hodnocených.

Naše družstvo bylo tvořeno těmito závodníky: Vít Kejhar, Marek Dvořák, Jakub Novotný, Jana Zrůbková, Nela Lišková, Elena Drápalová, Katka Brodová, Anička Novotná a Vojta Dorotík. Všem děkujeme za reprezentaci. Dále děkujeme za vzornou spolupráci a ochotu všech rodičů po celou sezonu.
Eva Daehnová

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Jaroslav Trhlík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.