Den otevřených bran

V neděli 28.1. probíhal z iniciativy Krajského svazu lyžařů Zlínského kraje a provedením pořadatelů našeho klubu Ski Soláň v lyžařském areálu Karolinka „Den otevřených bran“. Jednalo se náborovou akci, která má odhalit talenty a nadšence z řad sportovních lyžařů a dosud nerozhodnutých malých lyžařů. Mimo jiné byl umožněn kvalitní trénink našeho družstva přípravky a předžactva v době o víkendu, kdy z důvodu zvýšeného provozu není možno v brankách trénovat.

V rytmicky postaveném obřím slalomu se objevilo celkem 35 lyžařů, z nichž někteří dosahovali technicky slušného standardu. Časy se měřili elektronickým měřením Heuer podobně jako při běžných závodech po dobu skoro dvou hodin. Celou akci zajistil tým několika členů našeho klubu pod vedením Martina Pivoňky. Tato akce má i další významný aspekt, protože jsme ho na výzvu Kraje Zlín přihlásili do programu podpory jednorázových sportovních akcí pořádaných v našem kraji se žádostí o dotaci pro jeho opakované pořádání.
Tuto akci hodláme ještě minimálně jednou opakovat a nic nebrání i našim sportovně založeným členům, aby se poměřili se svými vrstevníky a začínající generací.
-jatr-

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Jaroslav Trhlík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.