Bára Nováková zabodovala ve Špindlerově Mlýně

Minulý týden se konaly ve Špindlerově Mlýně FIS závody ve sjezdu, superobřím slalomu a dvojkombinaci s mezinárodní účastí. Jelo se za velmi těžkých podmínek trvalého sněžení a tratě byly na hranici regulérnosti. Jen za velkého úsilí a spoluúčasti samotných závodníků se podařilo soutěže uspořádat. Velmi hezkého úspěchu zde v superobřím slalomu dosáhla Barbora Nováková z našeho klubu, když v superobřím slalomu se umístila v redukované výsledkové listině (tj. bez účasti zahraničních závodníků) na 5.místě. I ve zbývajících dvou disciplinách se neztratila a v dvojkombinaci byla osmá a ve sjezdu dvanáctá. Kdo měl štěstí, mohl ji vidět ve čtvrtek 25.1.při jízdě v pořadu o těchto závodech na ČT sport.

-jatr-

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Jaroslav Trhlík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.