Naše mladé naděje to zkouší na závodech v zahraničí

Elena_Jasná

Dvě z našich nejlepších mladých nadějí Elena Drápalová (2006) a benjamínek Štěpán Jahoda (2011 !) v doprovodu svých rodičů vyrazili zkusit štěstí do zahraničí a to do nejbližšího Slovenska, kde se tradičně pořádá řada dětských závodů, kterých se naši mladí závodníci tradičně účastní.

Již v polovici ledna zaznamenala Elena Drápalová úspěch v závodech na Chopku, když v jednom ze dvou závodů při silné konkurenci 90 závodnic z Polska, Slovenska a naší republiky zvítězila (viz titulní foto).
V sobotu 27.1. se konal ve Valčanské dolině, kde byly na měkké tratí obtížné podmínky, tradiční dětský závod. Ve zvláštní „baby“ kategorii dětí ročníku 2010 a mladších zabojoval náš benjamínek Štěpán Jahoda, který technickou a nebojácnou jízdou zvítězil! Blahopřání nejen jemu, ale i jeho rodičům a trenérům!
Ve své kategorii předžactva zde startovala také Elena Drápalová, která skončila na 8. místě. Chuť si však spravila následující den na Martinských holích, kde se již počasí umoudřilo a okolní teplota poklesla pod bod mrazu. Zde naše reprezentantka v těžkém obřím slalomu zabojovala a zvítězila!
-jatr-