Závody za sibiřského mrazu na Andělské hoře

Silným mrazem byly poznamenány všechny závody, které se koncem minulého týdne konaly. Družstvo přípravky a předžactva se vydalo do blízkosti Bruntálu do lyžařského areálu Annaberg. Sněhová podložka byla super – ztuhlý sníh a žádný led. Teplota byla -14 °C, ale svítilo sluníčko, takže se to pocitově ani nezdálo. Závody hezky odsýpaly a vše se stihlo, než zalezlo slunko.

Výsledkově to byl průměr, což se však dalo očekávat.Na placatém kopci jely hlavně kila a ta Vojtovi Skaličkovi (hezké 5.místo pak 15.) a především Vojtovi Dorotíkovi chyběla (15. a 18.). Ten navíc začal sezónu smolně, když si zlomil palec, takže začal až po svátcích a musel kvůli tomuto úrazu ze začátku jezdit opatrně.
Lepší výsledek očekávaly Nela Lišková ( 12. a 14.) a především Elena Drápalová (10. a 9.), která v loňském roce v kategorii přípravky dominovala.
Všichni věříme, že všichni členové našich družstev využijí ideální sněhové podmínky na blízkých svazích a zúročí je v příštích závodech.
-jatr-

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Jaroslav Trhlík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.