Za kolik budeme letos lyžovat ?

Pro rekreační lyžaře našeho klubu je aktuální otázka za kolik budeme lyžovat v lyžařských areálech na Soláni a v Karolince. Potěšitelná zpráva pro všechny naše aktivní  hobby lyžaře je, že se výše jízdného z loňské sezóny v obou areálech nezmění. To znamená, že v areálu na Soláni zaplatíme za 3 hodiny lyžování 150 Kč a za 4 hodiny 200 Kč, což je podle mého názoru cena, za kterou se průměrný lyžař dostatečně „ulyžuje“ včetně nutné relaxace v chatě Soláňka.

V Karolince platí podobně jako loni sleva na členský průkaz SLČR (karta ALIVE) sleva 20% pro všechny tarify tzn. i pro půldenní jízdné. Samozřejmě na tento průkaz platí slevy i v ostatních areálech v Česku a na Slovensku (i na Stubai), které jsou uvedeny v doprovodném letáku. Členské průkazy pro rok 2015 obdrží členové po zaplacení členských příspěvků před valnou hromadou dne 4.12.2014