Pozvánka na valnou hromadu

Dovolujeme si Vás pozvat na valnou hromadu našeho lyžařského klubu Ski Soláň, která se koná ve čtvrtek 4. prosince 2014 v místnostech restaurace v podniku ELEKTROPROJEKTA, na ulici Boženy Němcové 1720.

Program schůze:

18:00 – 19:00 hod

1. Placení klubových příspěvků u členů, kteří nezaplatili příspěvek bankovním převodem (viz. Dokumenty), vydávání karet člena SLČR, aktualizace osobních údajů.
  2. Úhrada permanentek pro členy závodních družstev.
    19,00 hod

1. Zahájení valné hromady.
  2. Volba pracovního předsednictva.
  3. Volba pracovních komisí (mandátové, volební a návrhové).
  4. Volba zapisovatele a ověřovatele zápisu.
  5. Schválení programu a jednacího řádu.
  6. Zpráva předsedy o činnosti klubu za minulé období.
  7. Zpráva o sportovní činnosti.
  8. Zpráva o hospodaření klubu.
  9. Volby nového výboru SKI SOLÁŇ.
  10. Diskuse.
  11. Schválení usnesení výroční schůze.
  12. Závěr.

Po skončení valné hromady a večeře do 21:00 hod budeme mít sál k dispozici k neformálnímu posezení.

Prosím členy, kteří se nemohou valné hromady zúčastnit o doručení omluvenek, aby ve smyslu stanov byla pro volbu nového výboru valná hromada schopna usnášení,

Jaroslav Trhlík v.r.
Předseda lyžařského klubu Ski Soláň

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Michal Konvičný. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.