Valná hromada Ski Soláň proběhla

Jak bylo již oznámeno ve čtvrtek 8.12.2016 se v budově bývalého podniku Elektroprojekty konala valná hromada Ski Soláň, které se zúčastnilo 53 ze 105 členů do 18 let. Každý z přítomných měl na stole k dispozici dokumenty týkající se průběhu jednání a to program, jednací řád a zprávy hlavních funkcionářů našeho spolku. Jako první zhodnotil krátce sezónu předseda Jaroslav Trhlík následován hlavním trenérem Petrem Pokorným, který svou zprávu doložil tabulkami úspěšnosti závodníků v jednotlivých kategoriích. Vyzvedl zejména umístění družstva žáků na 6.místě v celé ČR a mistrovký titul Vojty Bambuška ve vyřazovacím slalomu. V kategorii přípravky pak vítězství Eleny Drápalové v seriálu Madeja Sport Cup. Místopředseda Martin Pivoňka referoval o hospodářském výsledku roku 2015 a předpokládaném výsledku 2016. Zároveň přednesl ke schválení návrh rozpočtu na rok 2017. Obě zprávy byly valnou hromadou jednoznačně schváleny.

Předseda Jaroslav Trhlík pak odměnil jubilanty Josefa Valcháře (50), Daneše Fiedlera (60) a Horymira Rafaje (80) upomínkovým diplomem a věcnými dary. V diskuzi vystoupili provozovatelé areálu Karolinka Jan Dudek a Soláňe Josef Valchář, kteří informovali o jejich připravenosti na sezónu. Po zakončení schů následovala večeře a přátelské diskuze v úžších kolektivech.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Jaroslav Trhlík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.