Slovo generálního sekretáře SLČR k vánocům

Vážení a milí členové Svazu lyžařů ČR,

dovolte mi, abych Vám za celý Svaz lyžařů ČR popřál šťastné, klidné a ničím nerušené prožití vánočních svátků. Vypadá to, že tentokrát by Vánoce mohly být po delší době zase na sněhu a já věřím, že si je všichni užijeme tím, co máme tak rádi – lyžováním, snowboardingem a obecně sportováním na sněhu.

Stejně tak doufám, že pod stromečkem najdete to, po čem nejvíce toužíte. Jeden vánoční dárek jsme si pro Vás připravili také my ve Svazu lyžařů ČR. První tisícovce členů s aktivním členstvím, věnujeme roční elektronické předplatné časopisu SNOW. Objednejte si ho proto rychle zde . Pokud pod odkazem najdete přihlašovací formulář, pak jste to stihli.

Pokud stále nevíte, čím obdarovat Vaše blízké, mám pro Vás ideální tip. Na oficiálním fanshopu Czech Ski najdete novou kolekci plnou oblečení a sportovních doplňků s motivy Svazu lyžařů ČR. Na veškerý sortiment máte navíc coby člen SLČR s aktivním členstvím slevu 20%. Podívejte se na www.fanshop.czech-ski.com , jsem si jist, že zde vyberete něco, čím svému okolí uděláte radost.

Přeji Vám také, abyste se nenechali uchvátit předvánočním shonem a věnovali se tomu, co máte opravdu rádi. Třeba na rakouském ledovci Stubai, kde mají členové SLČR s aktivním členstvím celosezónní exkluzivní slevy. Anebo také ve ski areálu Špindlerův Mlýn, se kterým jsme pro Vás na úvod sezony připravili jedinečnou slevu na skipasy, jeden den lyžování Vás tak vyjde pouze na 190 korun! Detailní informace o této mimořádné akci ve Špindlerově Mlýně najdete ve speciálním newsletteru, který na svých emailech naleznete v průběhu tohoto týdne. Pokud Vám newsletter pravidelně nechodí, můžete se k jeho odběru přihlásit na hlavní stránce oficiálního webu Svazu lyžařů ČR http://www.czech-ski.com/.

Krásné prožití Vánoc a šťastný nový rok. SKOL!

Mgr. Jakub Čeřovský generální sekretář SLČR