Valná hromada našeho lyžařského klubu již 4.12.2014

Upozorňuji všechny členy našeho lyžařského klubu na termín valné hromady ve čtvrtek 4.12.2014 v 19.00 hod v budově bývalého podniku Elektroprojekta, na kterou všichni majitelé E-mailových adres již dostali pozvánku. Prosím o zaplacení klubového příspěvku nejlépe v předstihu bankovním převodem (č.ú. 196 619 007/0600) s variabilním symbolem rodného číslo a příp. poznámkou jména při více rodinných příslušnících. Nepřítomní členové, kteří bezhotovostně zaplatili, dostanou do vánočních svátků členskou kartu poštou. V případě své nepřítomnosti zašlete omluvenku, abychom ve smyslu stanov dosáhli schopnosti se pro volbu nového výboru usnášet.

Těším se s vámi na shledanou na valné hromadě a následné dobré večeři.

Jaroslav Trhlík, předseda lyžařského klubu Ski Soláň