Úspěch na CILA cupu

Výprava našeho klubu se zůčastnila prvního závodu československého poháru v inline slalomu ve Spořicích u Chomutova. Za extrémních teplot dosáhli naši závodníci skvělých výsledků a to i přesto, že většina byla na podobných závodech poprvé v životě! Nehodnotnější výsledek zaznamenal v kategorii mužů Vojtěch Bambušek, který obsadil v obřím slalomu 2 místo. Tento výsledek je v očích inline odborné veřejnosti brán jako naprostá  senzace. Elena Drápalová vyhrála jak slalom tak paralelní slalom ve spojené kategorii mladších a starších žáků a v obřím slalomu skončila na druhém místě. Krásný výsledek při své premiéře zaznamenal Michal Hrachovec v kategorii přípravka kde skončil na 2x na třetím místě, v této kategorii mu kryl záda Šimon Drápala, který i přes velké zlepšování v každém závodě zatím na přední příčky nedosáhl. Vítek Kejhar se rozkoukával v kategorii mužů a skončil na 5 a 6 místě. Věříme, že nabyté zkušenosti zůročíme už koncem července na světovém poháru ve Spišské Nové Vsi.

MD

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je drapala. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.