Sezónu na bruslích jsme zakončili vítězně

Inline team zakončil sezónu na mezinárodním mistrovství Polska v inline slalomu, obřím slalomu a kombinaci. Mistrovství probíhalo nedaleko Krakowa v obci Skawina. Nejlepších výsledků z naší mini-výpravy dosáhla Elena Drápalová, která získala zlato jak ve slalomu tak v obřím slalomu. V kombinaci se projevila únava z náročného programu posledních týdnů a stačilo to přesto na krásné 3. místo. Vít Kejhar získal ve slalomu 4. místo a Michal Hrachovec rovněž 4. místo. Teď už se budeme soustředit na nadcházející lyžařskou sezónu a brusle necháme do jara odpočinout.

Krátké výsledkové shrnutí letošní inline sezóny:

Vojtěch Bambušek – Český pohár – 3 místo, ME v Gijonu ( Španělsko ) 16 SL, 15 GS ( člen reprezentace ČR )

Vít Kejhar – Český pohár – 6 místo

Elena Drápalová – Český pohár – 1 místo, MČR SL 1, GS 1, Kombi 2, ME v Gijonu ( Španělsko ) 9 SL, 8 GS, Mistrovství Polska – SL 1, GS 1, Kombi 3 ( členka reprezentace ČR)

Michal Hrachovec – Český pohár – 4 místo

Štěpán Jahoda -Český pohár – 7 místo

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je drapala. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.