Naši nejmenší na soustředění opět v Alpách

IMG-20171211-WA0000

V termínu od 11. do 14.12.17 (po-čt) vyrazili naši nejmenší závodníci na druhé vysokohorské soustředění. Tentokrát bylo cílem středisko v rakouském Kreichsbergu, které se nachází v nadmořské výšce 800-2000 m.n.m.. Důvodem „vyzkoušení“ tohoto střediska byla jeho bližší vzdálenost než na ledovec, velké množství perfektně vysněžených sjezdovek již v tuto dobu a hlavně umožnění tréninku v branách.
Výjezdu se pod vedením trenéra Martina Pivoňky zúčastnili Štěpán Jahoda, Jirka Skalička a Vojta Dorotík (všichni s rodinnými příslušníky). Za příznivého počasí (bez deště a sněžení, teploty kolem 0°C a čtvrtečního slunka) jsme absolvovali cca 50 km ve volné jízdě, najezdili cca 700 obřákových bran a dostatečně zaskotačili ve snowparku a při freeridingu. V celém středisku bylo v tu dobu minimum lidí, takže jsme si užili širokých a krásně upravených sjezdovek po celý den. Výhodou bylo i ubytování přímo pod vlekem, takže jsme nemuseli nikam dojíždět a stačilo v lyžákách vyjít z chatky v 8:25 abychom stihli první kabinku. Více fotografií ze soustředění v galerii.

-mp-

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Jaroslav Trhlík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.