Naše družstvo žáků ovládlo krajský přebor na Kyčerce

Za krásného jarního počasí se za účasti 70 závodníků na dobře připravené trati se na svahu Kyčerka konaly územní klasifikační závody moravských klubů. Jel se dvakrát slalom a první závod se hodnotil jako krajský přebor Zlínského kraje. V prvním slalomu dominovali závodníci Ski Soláň, když ze čtyřech prvních míst získali tři a tím i tituly krajských přeborníků. V mladším žactvu vyhrála Míša Mikesková, ve starších kategoriích pak Bára Nováková a Vojta Bambušek a tím získali s titulem i krásné poháry. V mladším žactvu na 4. a 5. místě doplnily Míšu Tereza Šerá a Ema Dvořáková.

Ve druhém slalomu se na stupně vítězů dostala v mladších žákyních Ema Dvořáková, ve starším žactvu se poprvé na stupně vítězů dostal Matěj Hrstka.
O tomto víkendu odjíždí družstvo žáků na předposlední republikový klasifikační závod na Ještěd. Přejeme všem mnoho úspěchů!

-jatr-

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Jaroslav Trhlík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.