Soustředění Stubai

Již potřetí se letos uskutečnilo tréninkové soustředění závodních družstev našeho klubu.  Od neděle 16. do pátku 21. listopadu jsme lyžovali v celkovém počtu 25 našich členů (16 závodníků) na tradičním ledovci Stubai. Počasí k nám tentokrát nebylo tak přívětivé, jako na říjnovém ledovci (to asi nebude nikdy překonané), nicméně jsem zažil i o dost horší. Napadlo dost čerstvého sněhu a i viditelnost pod nohama nebyla první 2 dny nic moc. Přesto jsme odtrénovali z pěti dnů čtyři v brankách, jak jsme si naplánovali. Zranění se nám vyhnula a nyní by už mohlo spadnout něco u nás. Pár ilustračních fotek ve fotogalerii.

pp

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Petr Pokorný. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.