Soustředění na ledovci Stubai č.3

Další soustředění na ledovci Stubai proběhlo od 28.10. do 2.11. Sváteční termín tentokrát nebyl překážkou a trénovali jsme všech 5 dnů. Ledovec dostál svému jménu a proměnil se opravdu v „Ledovou horu“. Těžké podmínky jsme však zvládli, včetně skupiny nejmenších, které měli na starosti noví mladí trenéři Vojta Bambušek a Markéta Ostřanská. Starší a zkušenější skupina trénovala pod vedením Jana Němce mladšího, kterému asistoval Jirka Jahoda. Žáci a junioři absolvovali 3 dny slalomu a 2 dny obřího slalomu pod dohledem Jana Němce staršího. Na skupinové fotce je vidět 29! dětí ve společné přípravě. Projekt „BESKIDY“ ,který spojuje do jedné tréninkové skupiny děti z klubů LO Hrachovec, Sportíci, SKI SOLÁŇ a Valašsko prokázal svou životaschopnost a těšíme se na další soustředění.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je drapala. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.