Příprava na naše závody v Karolince

Foto Karolinka 10-2014

V letošním roce jsme opět pořadatelé několika závodů. Začínáme v Karolince paralelnim slalomem 27.12,2014 s exotickým názvem Bohemia Dendros Parallel Night Show, který bude spojovat sportování s předsilvestrovskou náladou. Pokračujeme 6.-7.2.2014 hřebem sezóny Republikovým klasifikačním závodem žactva, v následujícím týdnu 14.2. pak na Soláni závodem předžactva Madeja Cup. V sobotu 21.3.2014 pokračujeme v Karolince veřejným závodem v paralelním slalomu spojeným s lyžařskou částí kombinace Ski&Golf. Termín nejdúležitějšího závodu sezóny a to Přeboru našeho klubu na Soláni určíme podle sněhových podmínek koncem sezóny.

Jak je vidět těžiště námi pořádaných závodů je lyžařském areálu v Karolince, které je nutno připravit i po technické stránce. Jedním ze slabých bodů přípravy závodů byla instalace připojovacích kabelů pro měření, což jsme vyřešili zakoupením sdělovacího kabelu a za přispění areálu Karolinka jeho podpovrchovou instalací. Takže už se nebude konat každoroční spojařské cvičení našich techniků a postačí zasunout konektor v kanceláři areálu.

V areálu Karolinka se chytají i další technické novinky, o kterých vás budeme na našich stránkách průběžně informovat.

-jatr-

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Jaroslav Trhlík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.