Otevřené brány letos podruhé

Letos už podruhé se v neděli 9.2.2020 v lyžařském areálu v Karolince koná akce určené pro širokou veřejnost nazvaná „Otevřené brány“. Akci organizačně a technicky za podpory lyžařského areálu Karolinka a Krajského svazu lyžařů Zlínského kraje zajišťují členové lyžařského klubu Ski Soláň.
V dolní části lyžařského areálu je vytyčen 18 – 20 jednobranový obří slalom, ve kterém je umožněn po dobu cca 1,5 hodiny opakovaný měřený průjezd touto tratí. Čas se měří homologovaným elektronickým mřením Tag Heuer se startovní brankou a cílovou fotobuňkou. Výsledky se okamžitě po dojezdu objeví zapsané na výsledkové tabuli u restaurace „Pod vlekem“. Výsledková tabule je zde po skončení akce pro účastníky žádaným fotografickým objektem.
Zájemce z řad veřejnosti se mohou přihlásit ke startu do 8,45 přímo ve výše uvedené restauraci, kde obdrží startovní číslo.