Naši žáci na ÚKZ v Karlově

Ve dnech 1. – 2.2. 20120 se na Klobouku v Karlově konaly územní klasifikační závody žáků v obřím slalomu a slalomu. Počasí závodům o tomto víkendu moc nepřálo, když i v Jeseníkách stoupaly teploty ke 12°C nad nulou. Přesto se povedlo organizátorům kvalitně připravit tratě jak pro obří slalom v sobotu, tak v neděli pro slalom. V obou případech byli nuceni použít chemickou úpravu. Naši svěřenci si vedli následovně.
Nejlepšího výsledku dosáhl mladší žák Vojta Pavlíček (SKI klub Valašsko, trénuje však v naší tréninkové skupině), když v neděli skončil ve slalomu druhý. Filip Fuchs se v tom samém závodě umístil na 4. místě. V sobotním obřáku byl Vojta 5 a Filip šestý. Na stejném místě jako Filip skončila v obřáku v kategorii starších žaček jeho sestra Bára.

Petr Pokorný

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Jaroslav Trhlík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.