MUDr. Olga Charvátová zemřela

Po dlouhé těžké nemoci v pátek 17.října ve věku 81 let zemřela MUDr Olga Charvátová bývalá členka reprezentačního týmu ČSR, dlouholetá funkcionářka lyžařského svazu a organizace Sokol. V padesátých letech byla členka reprezentačního družstva žen ve sjezdových disciplinách. V šedesátých a sedmdesátých letech byla vůdčí osobností lyžařského oddílu TJ Gottwaldov a byla činná v různých lyžařských svazových funkcích včetně Krajského svazu lyžařů Zlínského kraje a zejména pak v sokolském hnutí pracovala do dnešních dnů. Spolu se svým manželem vychovali ze své dcery Olgy jednu z nejlepších lyžařek celé československé historie.

Všichni, kteří s ní spolupracovali budou na ni vzpomínat jako na obětavou a kamarádskou kolegyni, která v jejich mysli zanechala hlubokou stopu.