Zahradní party přálo počasí

IMG_1468

Podobně jako v minulém roce přálo zahradní party našeho lyžařského klubu téměř středomořské počasí. Tentokrát byla party bez živé hudby, která byla nahrazena nevtíravou hudbou reprodukovanou. Všech 39 členů, kteří se zúčastnili zhodnotili kladně hovězí guláš z řeznictví Dobeš a sponzorský dar bečky plzeňského piva od Honzy Dudka.
V družné zábavě pokračovali některé debatní kroužky i přes půlnoc, k čemuž příspěla i pohoda teplé letní noci. Podobně jako v minulé roce se akce konala plně v režii našeho klubu bez startovného s cílem přispět k většímu osobnímu setkávání jeho členů. Snad jediným poznatkem k zamyšlení byl fakt, že se této společenské akce zúčastnili v naprosté většině pouze tzv. staří členové pamatující konec minulého tisíciletí bez účasti mladých členů, kteří by měli úspěšnou tradici našeho spolku udržovat v příštích letech.