Valná hromada Ski Soláň z.s.

Dovolujeme si Vás pozvat ve smyslu stanov Ski Soláň z.s. na valnou hromadu, která se koná
ve čtvrtek 6.prosince 2018
v místnostech restaurace v podniku EP a.s. ( bývalá ELEKTROPROJEKTA) na ulici Boženy Němcové 1720.

Program schůze:
18:00 – 19:00
Placení klubových příspěvků u členů, kteří nezaplatili příspěvek bankovním převodem, aktualizace osobních údajů. Informace o výši finančních příspěvků pro sezónu 2018-19 a výhod z nich vyplývajících vám bude sdělena do 30.11.2018 po dohodě s areály Soláň a Karolinka.

Úhrada permanentek na Karolinku pro členy závodních družstev.

19:00 hod
1. Zahájení valné hromady.
2. Volba pracovního předsednictva.
3. Volba pracovních komisí (mandátové a návrhové).
4. Volba zapisovatele a ověřovatele zápisu.
5. Schválení programu a jednacího řádu.
6. Zpráva předsedy o činnosti klubu za minulé období.
7. Zpráva o sportovní činnosti.
8. Zpráva o hospodaření klubu.
9. Zpráva mandátové komise o schopnosti se usnášet.
10. Diskuse.
11. Schválení usnesení výroční schůze.
12. Závěr.

Po skončení valné hromady bude večeře a do 21:00 hod budeme mít sál k dispozici k neformálnímu posezení.
Prosíme všechny členy, kteří budou vyřizovat placení členských příspěvků v hotovosti nebo nakupovat permanentky, aby přišli v dostatečném předstihu před zahájením valné hromady a nenarušovaly tak její průběh.

Jaroslav Trhlík v.r.
Předseda Ski Soláň z.s.