Otevřené brány podruhé

Již podruhé pořádal v neděli 25.2.2018 náš klub ve spolupráci s lyžařským areálem Karolinka akci „Otevřené brány“, když na uzavřené části svahu byla postavena trať obřího slalomu, ve které si mohli návštěvníci vyzkoušet svoje lyžařské umění. Dosažené výkony byly měřeny elektronickým měřením a okamžitě zveřejňovány na výsledkové tabuli. Za krásného slunečného počasí na perfektně připravené trati měla možnost téměř padesátka návštěvníků si projet trať několikrát, některým se to podařilo až pětkrát.
Ukazuje se, že se jedná o velmi atraktivní akci jak pro lyžařský areál tak i pro náš klub, když máme možnost trénovat o víkendu, kdy je obyčejně svah určen pouze pro veřejnost. Tato akce splňuje i náborový charakter, když se o činnost v našem klubu mohou ucházet i dosud neorganizovaní lyžaři a to hlavně ti nejmenší.