Milan Hrstka úspěšný v závodech FIS World Cup Masters

IMG_9733[1]Že závodění nekončí v kategorii juniorů přesvědčuje náš člen Milan Hrstka, který se každoročně účastní světového turné závodů v kategorii Masters. Na závody letošní sezóny se pečlivě připravoval s trenéry seniorské reprezentace a švýcarským týmem Masters na ledovcích Pitztal a Kauerntal. Nedostatek sněhu i v Alpách poznamenal začátek série závodu FIS World Cup Masters zrušením závodů v Sestriere a Maria Almu a mlhou a vichřicí při závodech ve Slovinsku.
Úspěch Milan zaznamenal konečně ve švýcarském Veisonnaz, kde ve své kategorii A4 (45 – 49 let) vyhrál slalom serie Fis World Cup Masters a celkově skončil ze všech účastníků (kategorie A 30 – 55 let) na druhém místě, kde se mu podařilo porazit desítku švýcarských reprezentantů!
Zbývá než doufat, že se do závodů Masters konaných v České republice nebo blízkém okolí zapojí i další členové družstva našeho klubu.

-jatr-