Josef Petřek mezi nejlepšími sportovci Rožnova pod Radhoštěm

Město Rožnov ocenilo nejlepší sportovce roku 2018. Anketa Sportovec roku byla vyhlášena už pojedenácté a v rožnovském kině Panorama bylo oceněno celkem 14 sportovců, 9 sportovních kolektivů a 5 trenérů. Oceněno bylo rovněž 8 osobností rožnovského sportu. Ze všech oceněných sportovců byl vybrán a vyhlášen Sportovec roku 2018.

„Vyhlašování nejlepších sportovců roku je pro mne jako aktivního sportovce a trenéra srdeční záležitost. A moc mne těší, když vidím, kolik mladých lidí z Rožnova je úspěšných v republikových i mezinárodních soutěžích v širokém spektru různých sportovních odvětví,“ netajil radost nad medailovými úspěchy rožnovských sportovců starosta města Radim Holiš.

Člen našeho lyžařského klubu Josef Petřek byl za sportovní úspěchy v sezoně 2018 oceněn v kategorii dorostenci a junioři společně s dalšími nejlepšími nominovaným sportovci Miroslavem Godžou (sportovní kickboxing), Janem Lušovským (biatlon) a Lucií Poláškovou (sportovní kickboxing).

Ze všech oceněných sportovcců si odnesla titul „Sportovec roku 2018“ Vendula Krupová v disciplině sportovní karate.