Elena Drápalová v Bílé dvakrát vítězná

V sobotu 17.3. se v lyžařském areálu Bílá v Beskydech konalo závěrečné kolo turné přípravky a předžáků Madeja sport Cupu. Za krásného zimního počasí a na tvrdé trati Elena Drápalová v kategorii předžaček v obou obřích slalomech zvítězila. Bohužel ji vítězství v celkovém turné uniklo a umístila se těsně na druhém místě. Eleně blahopřejeme a přejeme ji další úspěchy příští sezónu v žákovské kategorii.

Za zmínku stojí i výkony benjamínka Štěpána Jahody (2011) patřícího svým věkem k nejmladším účastníkům Madeja Sport Cupu. V prvním závodě se umístil v konkurenci padesáti až o tři roky starších soupeřů na 15. místě, následován dalším závodníkem z našeho klubu Jirkou Skaličkou (2008). Svou dobrou formu potvrdil i ve druhém závodě, kde se umístil na 16. místě. Jeho první sezóna v závodním alpském lyžování mluví o nesporném talentu, který je ovšem nutné dále rozvíjet pod odborným vedením nejlépe v kolektivu dalších soutěžících dětí.